Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Digitální jogurtovač LACTOFERM, 1,5 l

Jogurtovač LACTOFERM digitální, 1,5 litru,  55 W, s automatickým  chlazením. Perfektní volba pro domácí výrobu toho nejlahodnějšího jogurtu - jakmile ochutnáte, už nikdy nebudete nakupovat v kelímky v supermarketu!

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44461

2 685,95 Kč bez DPH

C

3 250,00  Kč s DPH

Není skladem
Běžně do 30 dnů

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44461
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 3

Tento domácí jogurtovač umí všechno, co potřebujete. Po zaočkování mléka se přístroj zahřeje a započne fermentaci. Po uplynutí stanovené doby, tedy v okamžiku, kdy je jogurt téměř hotový, ho tento jogurtovač sám ochladí na 6 °C.

Výroba jogurtu je tedy bez rizika - hotový jogurt na vás počká ve zchlazeném stavu, takže nemusíte jogurtovač kontrolovat a hlídat, kdy máte jogurt schovat do ledničky.

Do jogurtu můžete samozřejmě přidávat ovoce, bylinky, sirupy, oříšky, obiloviny a cokoli dalšího, co odpovídá vašim představám o opravdovém domácím jogurtu.

Přístroj má nízkou spotřebu (55 W) a příjemný design, takže vám v kuchyni ostudu neudělá.

V ceně přístroje je cejchovaná odměrka  200 ml na suroviny a  kádinka  Lactoferm na 1,5 litru  jogurtu s víkem, kterou lze snadno dát do lednice .

  • Kapacita: 1,5 litru jogurtu
  • Rozměry: 24,5 x 18 x 25 cm
  • Napájení 220V / 50 Hz
  • Příkon: 55 W

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: