Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dětské jezdecké podkolenky s potiskem QHP Unicorn, 2 páry v balení - vel. 30-34

Dětské jezdecké podkolenky značky QHP.

  • 2 páry v balení.
  • Metalický potisk.
  • Elastický materiál.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79460
Dětské jezdecké podkolenky s potiskem QHP Unicorn, 2 páry v balení - vel. 30-34 Podkolenky QHP, 2ks v balení, s potiskem, 30-34
Dětské jezdecké podkolenky s potiskem QHP Unicorn, 2 páry v balení - vel. 30-34 Podkolenky QHP, 2ks v balení, s potiskem, 30-34
Varianty

198,35 Kč bez DPH

X

240,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79460
  • Hmotnost v kg: 0,1

Parametry

BarvyModrá, Růžová
Velikost ponožek31-34
ZnačkaQHP

Dětské jezdecké podkolenky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu. Dostupné 2 páry v balení různých barev. Podkolenky jsou zdobené metalickým potiskem. Jsou velmi elastické a příjemné na nošení.

Materiál: 100% nylon 

Zákazníci také hledají jako: jezdecké ponožky QHP

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].