Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Deska lepová na lezoucí hmyz, 37,5x24,5 cm

Mimořádně účinná lepová past ve tvaru knihy na odchyt lezoucího hmyzu a škodlivých organizmů. Určená k okamžitému použití. Vhodná pro použití v prodejnách, provozovnách, skladech, HACCP a jiných. Bez jedů a zápachu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44177
Deska lepová na lezoucí hmyz, 37,5x24,5 cm Deska lepová na myši a potkany, 37,5x24,5 cm
Deska lepová na lezoucí hmyz, 37,5x24,5 cm Deska lepová na myši a potkany, 37,5x24,5 cm

40,00 Kč bez DPH

C

48,40  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44177
  • Balení: 1/72
  • Hmotnost v kg: 0,122

Mimořádně účinná lepová past ve tvaru knihy na odchyt lezoucího hmyzu a škodlivých organizmů. Najde využití všude tam, kde představují škodlivé organismy jako švábi (Blatella germanica), mravenci a další lezoucí hmyz nepříjemnou společnost, tedy v domácnostech, kuchyních, jídelnách, skladech a podobných prostorách. Past je netoxická a pro zvýšení lákavosti můžete přidat vhodnou návnadu jako ořech, sýr, slanina apod.

Návod na použití:

Použití lapače je jednoduché. Vyjměte lapač z obalu, rozevřete jako knihu, případně složte do tunelu, nebo do U tvaru a umístěte na podlahu do míst předpokládaného výskytu škůdců, avšak mimo dosah dětí a domácích zvířat. Takto je lapač připraven k odchytu

Složení:

lepidlo, karton

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci nejezte a nepijte. Při potřísnění lepidlem pokožku očistěte technickým benzínem a omyjte teplou vodou a mýdlem. Použitou a znehodnocenou past vyhoďte do komunálního odpadu!

Skladování:

Uchovávejte na suchém místě odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Zákazníci také hledají jako: lepová past

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: