Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Brána do vchodu na pastviny, kovová, pozinkovaná, výška 110 cm, délka 3 - 4 m

SLEVA 10 % z původní ceny 3200 Kč bez DPH. Jeden ze dvou otvorů pro uchycení pantu je trochu nakřivo viz fotogalerie.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 99983
V

2 880,00 Kč bez DPH

X

3 484,80  Kč s DPH

K dispozici 1 ks

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 99983
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 5,5

Brána slouží pro komfortní vstup osob na pastvinu. Výška brány je 110 cm.

Kovová pozinkovaná konstrukce je dodávána s montážním materiálem (montážní sadou) pro přichycení na sloup ohrady a zajištění na druhé straně. Zavírací mechanismus lze uzamknout visacím zámkem (zámek není součástí dodávky). Pokud se má brána otevírat na obě strany, použijte oboustranný závěr 30 071.

Délka brány je stavitelná pomocí zasouvání trubek do sebe.

Pokud potřebujete brány použít na širokou cestu nebo cestu ve svahu, je vhodné namontovat na každou stranu jednu kratší bránu tak, aby se částečně překrývaly. Oba zavírací mechanismy namontujte proti sobě tak, aby v nich jedna nebo druhá brána zajistila. Pak lze brány i zamknout zámkem.

Pokud hrozí, že by se o bránu zvířata drbala, nebo ji jinak poškozovala, je vhodné bránu doplnit elektrickým ohradníkem. Izolátory se upevní na trubku pomocí objímky na sloupky (33371).

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: