Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Bouda pro psy zateplená 120 x 80 x 80 cm

Kvalitní zateplená psí bouda vyrobená v České Republice z kvalitního sušeného dřeva. Stěny jsou obložené polystyrenem v zimě zahřeje v letě udržuje chladnější prostředí uvnitř boudy. Bouda je z vnějšku zhotovena z palubek o tloušťce 12,5 mm, zateplená polystyrenem 40 mm a vnitřek je z dřevotřískové desky 8 mm. Střecha je sundavací a oplechovaná z pozinkovaného plechu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50904

5 776,86 Kč bez DPH

C

6 990,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50904
  • Hmotnost v kg: 60

Kvalitní zateplená psí bouda vyrobená v České Republice z kvalitního sušeného dřeva. Stěny jsou obložené polystyrenem v zimě zahřeje v letě udržuje chladnější prostředí uvnitř boudy. Bouda je z vnějšku zhotovena z palubek o tloušťce 12,5 mm, zateplená polystyrenem 40 mm a vnitřek je z dřevotřískové desky 8 mm. Bouda má oplechované rohy a vchod z pozinkovaného plechu. Na střechu je použit také pozinkovaný plech a lze ji sundat pro snadné čištění a nahlížení do boudy. Zateplené jsou stěny boudy, střecha i podlaha. Uvnitř boudy je přepážka, která není zateplená. Je přidělána 4 šrouby a lze ji bez problému vyjmout a mít boudu bez přepážky. Psí bouda je z venku ošetřena pouze lignofixem proti červotoči a proto je nutné boudu před prvním použití natřít vhodným lakem. Doporučujeme boudu v průběhu užívání i nadále ošetřovat.

Tato bouda je vhodná pro větší plemena psů jako vlčák, labrador, retriver, atd.

Do bud je možno dát PVC clonu do vchodu (viz. foto) proti větru a nepřízni počasí. Clona není součástí psí boudy a lze ji doobjednat samostatně - objednací číslo 51275.

Zároveň je možné po dohodě udělat i různé úpravy jako vchod na levé straně, jiný rozměr nebo další úpravy. Cena pak bude řešena individuálně.

V případě rozměru psí boudy bez clony 160 x 90 x 90 cm by cena byla 8 590,- Kč s DPH (bouda s clonou 9 190,- Kč s DPH).

Bouda se dodává složená a doprava je řešena individuálně.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: