KAMIR

Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Alupro - černé

Velmi lehké hliníkové bezpečnostní třmeny.

  • Velmi pohodlný pocit, třmen je méně tuhý.
  • Boční uvolňovací mechanismus. 
  • Kombinace hliníku a umělých materiálů. 
  • Maximální stabilita a podpora nohy. 
  • Vhodné i pro jezdce s ortopedickými problémy. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78904
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Alupro - černé Třmeny bezp. Ekkia Arena Alupro, černé, 12 cm
Bezpečnostní třmeny Ekkia Arena Alupro - černé Třmeny bezp. Ekkia Arena Alupro, černé, 12 cm

2 884,30 Kč bez DPH

B

3 490,00 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis produktu

  • Objednací číslo: 78904
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1

Třmeny Arena Alupro jsou vyrobeny hliníku, zatímco otevírací rameno je vyrobeno polyamidového materiálu. Nášlapná plocha je vyrobená polyamidu vrchní nášlapná část nerezové oceli. Díky speciální konstrukci, která je založena na flexibilních polymerech, je třmen méně tuhý nabízí mnohem pohodlnější pocit. Jedinečný jistící uvolňovací mechanismus, který je aktivován proti napětí který je umístěn mezi spodním koncem vnějšího otočného ramena třmenu nášlapnou plochou. Soustava pružin podpěry nohy je schopna účinně absorbovat kompenzovat krátkodobé náhlé nárazy působící přes hmotnost jezdce, např. během skákání. Velmi zajímavé pro jezdce trpící ortopedickými problémy. 

Lehké hliníkové bezpečnostní třmeny s bočním uvolňovacím mechanismem, kombinace hliníku a speciálních umělých materiálů. Extra široká nášlapná podložka je z nerezové oceli, tlumí nárazy jezdcovy váhy- např. v lehkém sedu/ během skákání, a zajistí maximální jezdecký komfort. Výhody pro jezdce spočívají v silné úlevě nohou, kotníků, kolen a boků. Vnější kloubové rameno třmenu je částečně vyrobeno z pružného polymeru, a je tím zajištěno bezpečné odemykání. V případě nouze poskytuje třmen velký otvor pro uvolnění nohy. Znovu uzavření třmenu je snadné a spolehlivé, "na jedno kliknutí". Sofistikovaná, jednodílná konstrukce vnitřního třmenového ramene zajistí maximální stabilitu a podporu nohy. Vyrábí se v jedné univerzální velikosti 12 cm, prodávají se v páru. Třmeny Arena Alupro nepřenáší díky své konstrukci a použití flexibilních polymerů nárazy do chodidel a kloubů, a jsou tedy vhodné i pro jezdce s ortopedickými problémy. 

Zákazníci také hledají jako: třmeny k sedlu Arena

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Ohodnoťte tento produkt

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude použit v případě zaslání odpovědi na recenzi.


Hodnotím produkt jako:

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].