Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Antibakteriální čisticí prostředek na ruce KLEENEX, 1 l

Tekuté mýdlo KLEENEX s antibakteriálním účinkem - kartuš má objem 1 litr, karton obsahuje 6 ks kartuší. Určeno speciálně pro dávkovače Kimberly Clark, tyto kartuše jsou dodávány s integrovaným dávkovacím ventilem, čímž zabraňují odkapávání a ucpávání, tak časté u běžných systémů. Systém kartuší eliminuje riziko kontaminace mýdla a napomáhá kontrolovat jeho spotřebu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 66696

250,00 Kč bez DPH

C

302,50  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 66696
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 1

Kartuš se postupně smršťuje, a tak sníží objem odpadů. Mycí prostředky z naší nabídky jsou rychlé a snadno použitelné, a na toaletách poskytují vysoký standard osobní hygieny. Produkty KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL s pokročilým složením napomáhají udržet ruce bez bakterií, což je nejúčinnější metoda snižování nebezpečí přenosu infekce.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: