KAMIR

Alavis Nutri pro psy a kočky, 200 ml

Alavis Nutri obsahuje lososový olej, vitaminy (A, D3, E, biotin) a minerální látky (Zn, Se). Lepší kondice a vitalita pro psy, kočky a fretky to je ALAVIS™ Nutri.

 • Podpora při rekonvalescenci.
 • Podpora při onkologických a chronických onemocnění.
 • Podpora imunity.
 • Pro lepší kondici a vitalitu.
 • Pro kvalitní, lesklou a zdravou srst, kůži a drápky.
 • Pro psy, kočky a fretky a jejich mláďata.
 • Pro starší psy, kočky a fretky.
 • Pro březí a kojící.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51499
Alavis Nutri pro psy a kočky, 200 ml Alavis Nutri pro psy a kočky, 200 ml.
Alavis Nutri pro psy a kočky, 200 ml Alavis Nutri pro psy a kočky, 200 ml.

278,26 Kč bez DPH

C

320,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

 • Objednací číslo: 51499
 • Balení: 1/72
 • Hmotnost v kg: 0,227

ALAVIS™ Nutri je veterinární přípravek obsahující lososový olej, vitaminy (A, D3, E, biotin) a minerální látky (Zn, Se) pro rekonvalescenci, lepší kondici a vitalitu a pro kvalitní, lesklou a zdravou srst, kůži a drápky u psů, koček a fretek.
Lepší kondice a vitalita pro psy, kočky a fretky.

ALAVIS™ Nutri podávejte pro podporu:

 • správného vývoje mláďat lepší kondice a vitality v rekonvalescenci příjmu krmení a vitality
 • při onkologických a chronických onemocněních imunity
 • léčby dermatologických pacientů hustoty, kvality a lesku srsti
 • při suché a lámavé srsti
 • nekvalitní rohovině drápků
 • pro lepší kvalitu srsti, kůže a drápků

Účinné látky obsažené v 5 ml přípravku ALAVIS™ Nutri: Lososový olej - 4500 mg, Omega 3 mastné kyseliny - 585 mg, EPA - 90 mg, DHA - 135 mg, Vitamin A - 100 UI, Vitamin D3 - 100 UI, Vitamin E - 10 UI, Zinek - 10 mg, Biotin - 0,03 mg, Selen - 0,006 mg.

EPA kyselina má přírodní protizánětlivé účinky a tím je mimo jiné důležitá i pro hojení kožních problémů, jako jsou např. kožní alergie, zánět kůže či jiná kožní poranění.

DHA kyselina napomáhá lepšímu vývoji mozku u plodu a štěňat a zlepšuje kognitivní funkce u starých psů.

Omega 3 mastné kyseliny si organizmus psa neumí sám vytvořit, a protože jsou tyto omega 3 mastné kyseliny pro tělo velmi důležité, tak je potřeba je do organizmu přidávat.

100% přírodní lososový olej obohacený o minerály a vitaminy a přírodní panenský olej z lososa nejvyšší kvality, který se skládá z omega 3 mastných kyselin, EPA a DHA a je velmi dobře vstřebatelný a tím i velice dobře využitelný.
Olej z lososa má navíc pozitivní vliv na posílení imunity, mozkové činnosti, kardiovaskulárního systému a celkové zdravotní kondice psů, koček a fretek.
Z toho důvodu je vhodné tento přípravek podávat starším a starým psům, kočkám a fretkám.

Vitamin A je důležitý antioxidant. Je nezbytný pro správný vývoj buněk, které kryjí jak vnitřní, tak vnější orgány, tzn. je důležitý pro obnovu sliznic a kůže.
Vitamin A hraje významnou roli v imunitním sytému, zejména v diferenciaci a proliferaci T lymfocytů (bílé krvinky). Neméně důležitý je vitamin A při embryonálním vývoji, pro tvorbu zrakového pigmentu.

Vitamin D3 napomáhá vstřebávání vápníku ve střevě, což je důležité pro podporu vývoje a zdraví kostí a zubů.

Vitamin E je významný antioxidant, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými kyslíkovými radikály, čímž napomáhá zpomalovat stárnutí a působí jako prevence proti nádorovým onemocněním. Má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost, podporuje činnost nervové soustavy a je důležitý pro vývoj svalstva.

Biotin (vitamin H) je nezbytný pro růst buněk a hraje důležitou roli v aktivitě enzymů, které se podílejí na metabolismu organismu, zejména mastných kyselin, tuků a aminokyselin. Je nezbytný pro využití živin a tímpro podporu a růst tkání a pro reprodukci zvířat. Dále podporuje vstřebávání kyseliny listové, pantothenové a vitamínu B12.

Zinek je důležitý pro řadu enzymů, které jsou potřeba pro metabolismus buňky. Podílí se na regulaci rychlosti buněčného dělení, buněčné aktivity a buněčného zrání.

Selen je důležitým antioxidantem, čímž snižuje riziko vzniku nádorového onemocnění. Působí pozitivně na imunitní a kardiovaskulární systém a snižuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění.

Dávkovací tabulka:

Upozornění: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dohled a dosah dětí.

Parametry

ZnačkaAlavis

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Ohodnoťte tento produkt

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude použit v případě zaslání odpovědi na recenzi.


Hodnotím produkt jako:

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].