Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Akutol sprej na popáleniny, 50 ml

Sprej na ošetření popálenin.

 • Urychluje proces obnovy.
 • Ochlazuje a zkidňuje. 
 • Zklidňuje a zjemňuje pokožku. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79234
Akutol sprej na popáleniny, 50 ml Akutol sprej na popáleniny, 50 ml

143,48 Kč bez DPH

B

165,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 79234
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,05

Akutol™ Sprej na popáleniny slouží na ošetření drobných povrchových popálenin I. a II. stupně a pokožky po nadměrném opalování. Vytváří na poranění ochranný elastický film, který urychluje proces obnovy. Ochlazuje a zklidňuje popálené místo a udržuje optimálně vlhké prostředí, které napomáhá rychlé obnově.

Komplexní účinek obsažených složek regeneruje, hydratuje, ochlazuje, zklidní a zjemní popálenou pokožku.

Sprej na popáleniny vytvoří na poraněné vrstvě pokožky prodyšný ochranný film, který urychluje proces obnovy tkáně.

 

Obsahuje extrakt z měsíčku lékařského a extrakt z aloe pravé. vS obsahem kyseliny hyaluronové a pomocných rostlinných složek. 

Vhodný pro celou populaci i pro diabetiky.

Návod k použití: 

 1. Popálené místo těla odstraňte z dosahu horkého povrchu, horké tekutiny, ohně, páry nebo z dosahu slunečního záření.
 2. Popálené místo očistěte a chlaďte pod tekoucí vodou teploty 8-12 °C do vymizení palčivé bolesti, doporučuje se po dobu až 15 minut. Pokud není k dispozici voda, pouze ve výjimečných případech využijte k ochlazení popáleného místa opakovaný nástřik AKUTOL™ Spreje na popáleniny.
 3. Na celou popálenou plochu naneste stiskem rozprašovače AKUTOL™ Sprej na popáleniny tak, aby z poraněného místa příliš nestékal. Ideální vzdálenost je 15-20 cm od popálené plochy/rány.
 4. Nástřik sprejem nejméně 3x denně opakujte, po mytí a koupání vždy, aby bylo popálené místo stále kryté ochranným filmem a byl zachován princip vlhkého hojení.
 5. Při náhodném kontaktu rozprašovače s poraněním opláchněte rozprašovač tekoucí teplou vodou a po vyschnutí uzavřete krycím víčkem.

Doba trvání: Do zahojení rány z drobného popálení (obvykle několik dní).
Po nadměrném slunění do zhnědnutí a vymizení pocitu pálení pokožky.

Složení: Aqua, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.
Neobsahuje léčivé látky, biologické materiály, krevní deriváty.

AKUTOL™ Sprej na popáleniny není určen na těžké popáleniny II.b (Deep Combustio bullosa) a III. stupně (Combustio escharotica), kdy dochází k hlubokému poškození epidermis a dermis nebo ke ztrátě kůže v celé tloušťce.
AKUTOL™ Sprej na popáleniny nepoužívejte v případě alergické reakce na některou z obsažených složek přípravku.
Nepoužívejte u dětí do 3 let. Použití u těhotných žen a v době laktace konzultujte s lékařem.

Zákazníci také hledají jako: ošetření popálenin Akutol

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].